Son günlerin en çok mevzuşulan para birimi şüphesiz Bitcoin. Peki, Bitcoin Gold, Bitcoin Cash yahut son olarak karşımıza çıkan Bitcoin Diamond’u daha önce hiç duydunuz mu?

Dijital para birimindeki son çatallanma Bitcoin Diamond’la oldu. EVEY ve takım 007 tarafından geliştirilen yeni şifreli para olan Bitcoin Diamond, orijinal Bitcoin’in kusurlarından memnun olunamaması üzerine çıkarıldı. Uzun seneler boyunca iyi bir gelişim gösteren Bitcoin, yüksek işlem ücretleri ve yavaş işlem hızı gibi problemlerından bir türlü kurtulamadı ve çeşitli çatallanmalara yol açtı.

şu demek oluyor ki BCD adı verilen Bitcoin Diamond ile ilgili resmi bir açıklama yapan geliştiriciler, yeni bir şifreleme olanakı yarattıklarını belirttiler. Öte taraftan, resmi Bitcoin Diamond web sitesini açtıklarını da kaydettiler.

 Bitcoin Diamond Ne İşe Yarıyor?

Ekip üyeleri tarafınca yapılan açıklamaya göre BCD ilk başlarda bir takım avantajlar sunuyor. Üst düzey gizlilik ve daha hızlı işlem onayları bu tarz şeylerin maksimum göze çarpanları olarak karşımıza çıkıyor. Bitcoin Diamond, ek olarak, müşterilerin gizliliğinin korunmasına katkıda bulunan miktar ve denge şifrelemesini de kullanıyor. Öte yandan Bitcoin Diamond’un birçok borsayla desteklendiği belirtiliyor.

Kaynak

İlginizi Çekebilir :  BTC TÜRK TRANSFER ÜCRETLERİNİ KALDIRDI !
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account

hotmail sign up gmail login