bch-xrp

Bitcoin Cash ve Ripple için yeni bir ortaklık haberi daha geldi.En hızlı büyüyen “unicorn” fintech şirketinin unvanını yakalayan bir ticaret platformu olan Revolut, kısa bir süre önce Revolut uygulaması için Bitcoin Cash ve Ripple desteğini duyurdu. Ticaret uygulamasına BCH ve XRP eklenmesi, şu anda oldukça iki popüler olan iki kripto para için günde 100.000’den fazla işlem yürüten Revolut kullanıcı tabanını görecek.

2017 yılında CEO Nikolay Storonsky tarafından kurulan Revolut, uygulama odaklı ödeme kartı çözümlerinin temelini oluşturuyor. Ancak, lansmanından bu yana, Revolut artık bir dizi farklı finansal hizmet ekledi ve şimdi yeni bir fikir ile farklı “kripto para yatırım yapma “seçeneğini de ekledi.

 

Revolut Kripto Paralara Yatırımını Kolaylaştırıyor

Revolut, 2017’de  kripto paralara yatırım hizmetlerini başlattı ve şimdi kullanıcıların Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash ve Ripple içeren bir kripto parayı satın almasını ve tutmasını sağlıyor. Revolut platformu, kullanıcıları % 1,5 işlem ücreti öder ve her gün 100.000 şifreleme işlemi gerçekleştirebilir

Ancak, Revolut platformu, Coinbase gibi diğer şifreleme platformlarından farklıdır. Geleneksel kripto borsaları veya aracı kurumlarının aksine, Revolut kullanıcılara kendi cüzdanlarını yönetme olanağı sağlamamaktadır. Bunun yerine, Revolut kullanıcılara nakit para yatırma ve kapalı Revolut ekosisteminde kripto satın alma seçeneği sunmaktadır – Revolut yoluyla satın alınan jetonlar platformdan çıkarılabilir ve sadece Revolut içinde satılarak da tasfiye edilebilir.

Revolut üzerinden Bitcoin Cash ve Ripple alımlarına izin veren hareket 24 Mayıs’taki bir blog yayında açıklandı:

“Aylar süren tartışmalar ve çalışmalardan sonra, XRP ve BCH’yi Revolut uygulamasına davet etmekten son derece gurur duyuyoruz. Bu da, desteklenen 25 diğer para biriminden herhangi birini doğrudan XRP ve BCH’ye dönüştürebileceğiniz anlamına geliyor.”

İlginizi Çekebilir :  Japonya Tarihin En Büyük Coin Soygunu ile Karşı Karşıya!

Revolut, kullanıcılara nispeten basit ve ulaşılabilir bir yöntemle yeni kripto para yatırımcıları sunmakta ve böylece yaygın bir şekilde benimsenmektedir.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account

hotmail sign up gmail login