bitcoin-cash

Bu yazımızda piyasa değerine göre dördüncü en büyük kripto para birimi olan Bitcoin Cash Analizi ile karşınızdayız.

Lütfen dikkat: Lütfen yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Bu yatırım tavsiyesi değil, sadece araştırmamızı sizinle paylaşıyoruz ve yatırım kararlarınızdan sadece siz sorumlusunuz.

Teknik Analiz

Bitcoin Cash fiyat analizi: BCH / USD, daha derin düzeltme riskiyle kazançları tersine çevirdi.
BCH, Salı günkü yükselişinden sonra aşağı yönlü düzeltmeyi uzattı.

Kritik destek 1,280 dolar, ardından da 1000 dolar gibi görünüyor. Piyasa değerine göre dördüncü en büyük kripto para birimi olan Bitcoin Cash, 30 Ocak’tan bu yana en yüksek seviye olan Salı günü 1.576 $ seviyesine ulaştı ve geçen hafta% 100’den fazla artış kaydetti. Bazı uzmanlar, bu paranın yükselişinin ardındaki tartışmalı nedenleri, örneğin tedarikin düşürülmesi ve fiyatı arttırmak için yapılan oyunlar olarak görüyor.Bu durumda, BCH / USD aşağı yönlü düzeltme aynı derecede etkileyici olabilir.

Bitcoin Cash, yaklaşık 1.330 $ ‘lık destek alanına doğru satışları tetikleyen 1.500 $’ lık güçlü arzın gücünü vurdu. Teknik olarak, düzeltme, 1.280 $ ‘da bulunan 200-DMA ile duraklatılabilir, ancak bir kez aşağı yönlü basınç artabilir ve fiyatı 1,150 $ ve 1000 $’ a çıkarabilir. Yukarı yönde, paranın Salı gününün en yüksek seviyelerinin yeniden test edilmesinden önce 1,400 $ ‘dan% 23,6 FIBR düzelme seviyesinin üzerine çıkması gerekiyor.

Kısa vadeli  desteği 1,280 dolar seviyesinde teyit ederken,  BCH / USD $ 1.000 seviyesinin üzerinde kaldığı sürece yükselme ihtimali yüksektir.

Lütfen dikkat: Lütfen yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Bu yatırım tavsiyesi değil, sadece araştırmamızı sizinle paylaşıyoruz ve yatırım kararlarınızdan sadece siz sorumlusunuz.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account