Bitcoin Hardfork, kriptokrasi para piyasası kanamasını yaparken, alıcıların düşük maliyetle iyi projelere yatırım yapmaları için yeni fırsatlar yaratıyor. Bu yazıda, bu düşüş piyasa sırasında satın almayı düşünmelisiniz madeni paraların listesini inceleyeceğiz.

COSS

Coin Kodu: COSS

Market Değeri: $3,556,570

Mevcut Fiyatı: $0.14

Crypto-One-Stop-Solution’un kısaltması olan COSS, kripto ve fiat para alışverişi ve ticareti için istikrarlı bir zemin sağlamaya yönelik bir ekiple çalışmaktadır. COSS, kripto para birimlerine dayalı bir dijital ekonomik sistemin tüm özelliklerini kapsamaktadır. Platform, müşterilere, tüccarlara, yeni teşebbüslere, işyerleri ve hizmet sağlayıcıları tek bir çatı altında toplayabilmek için aynı görüşlü insanlar bir araya geldiğinde geliştirildi.

COSS paraları 25 Eylül 2017’de piyasaya sürüldü ve fiyatı 14 günde arttı. Şu anda bu değerinin % 19,3’ü dolaşıma giriyor. COSS ekibi, herkesin yararlandığı dinamik bir ekosistem oluşturmak için kriptokrasitenin kullanılabilirliğini bir üst seviyeye taşımayı hedefliyor. COSS hem fiat hem de kripto dövizlerinde değişim sunan birkaç platform arasındadır. Kuruluşunu sağlamlaştırdıktan sonra, şirket şimdi katılımcıları bir sonraki şifreleme platformunu birlikte yaratmaya davet ediyor.

Hedef Fiyat Yıl Sonuna Kadar: $0.40-0.50

SUBSTRATUM

Coin Kodu: SUB

Market Değeri: $34,870,000

Mevcut Fiyatı: $0.13

ICO satışında 13.8 milyon dolar kazanan Substratum, web üzerindeki içerik için insanlara sınırsız erişime sahip olmayı amaçlayan merkezi olmayan web için açık kaynaklı bir ağ. Öncelikle bir düğüm kümesi olan substratum, herhangi bir ek yazılım gerekmeden güvenli içerik sunmak için üst düzey endüstri şifrelemesi kullanmaktadır. Alt tabaka düğüm, kullanıcıların sezgisel bir deneyimine odaklanır ve herkesin merkeziyetçi olmayan web üzerinde bir web barındırıcısı olmasını sağlar.

SUB paraları 25 Eylül 2017’de piyasaya sürüldü ve 14 gün içinde 0.09 dolarlık bir artış gördü. Bu madalyonun% 64’ü şu anda piyasada işlem görüyor.

İlginizi Çekebilir :  Tubitak Blockchain Çalıştayı İlk Gün Notları

Hedef Fiyat Yıl Sonuna Kadar: $0.40-0.50

 

CHAINLINK

Coin Kodu: LINK

Market Değeri: $141,577,000

Mevcut Fiyat: $0.40

ChainLink Ağı, her biri kullanıma özel veri feed’lerini, API’ları ve diğer off-chain ödeme özelliklerini akıllı bir ağa satan merkezi olmayan bir ChainLink düğümleri ağıdır. Akıllı Ağlar kendi başına harici kaynaklarla iletişim kuramaz, bu da ChainLink’in akıllı sözleşme alanındaki katman rolünü oynayarak çözmeyi amaçladığı bir problemdir. Yenilikçi platformu ile ChainLink, akıllı sözleşmeler ile ana zincir dışı sistemler arasındaki uçurumun köprülenmesi için çalışıyor. Geliştiriciler, ChainLink Ağı ile, sözleşmelerinin gerektirdiği kaynağı temsil eden bir zincir sözleşmeye off-chain ile etkileşime geçebilirler.

Eylül 2017’de başlatılan LINK simgesi, 0,25 ABD doları fiyat artışı gördü. Şu anda, bu belirteçin% 35’i piyasaya sunulduğundan itibaren 19 gün içinde 131.858.650 ABD Doları piyasa değeri elde ettikten sonra dolaşımda bulunuyor.

Hedef Yıl Sonuna Kadar: 2$-3$

 

LOOPRING

Coin Kodu: LRC

Market Değeri: $51,483,500

Mevcut Fiyat: $0.25

Bir blokçu agnostik olarak tasarlanan Loopring, kripto alışverişleri ve blok zinciri ticaretine izin veren otomatik, merkezi olmayan ticaret arayüzüdür. Kripto para birimlerinin likiditesini arttırarak çalışır. Platform, bir siparişin küçük parçalara bölünebildiği ve en iyi zaman ve döviz kurunda ayrı ayrı satılacağı sipariş paylaşımına izin verir. Loopring, DDOS saldırısından ticareti korumayı amaçlıyor.

Ağustos 2017’de piyasaya çıkan LRC madeni paralar, 01.4 $ ‘lık bir fiyat artışı gördü. Halihazırda bu madalyonun% 20’si piyasada dolaşıma giriyor.

Hedef Yıl Sonuna Kadar:0.75$-1$

 

Kyber Network

Coin Kodu: KNC

Market Değeri: $205,720,000

Mevcut Fiyat: $1.49

Kyver Network, dijital varlıkların güvenilir, anında ve likit işlemlerine izin verilerek, merkezi olmayan yürütme, yüksek likidite, anında ticaret gibi işletme özelliklerini uygulayan ilk sistemler arasındadır. Kyber Network, DGD belirteçlerinin tek bir işlemle satın alınmasına izin veren bir platformdur. Minimum onay süresi ile kayıt ve depozito şartı. Kyber Network’un en iyi özelliklerinden biri mevcut akıllı sözleşmelerle uyumlu olması ve bu nedenle herhangi bir değişiklik çağrısında bulunmamasıdır. Kyber Network ile kullanıcılar, simgelerini anında ve güvenli bir şekilde değiştirebilir ve değiştirebilir, simgeler şeklinde proxy ödemeleri yapabilir, diğer kripto para birimlerinin ödemelerini alabilir ve fiyat dalgalanmalarına karşı korunabilir.

İlginizi Çekebilir :  Bitcoin'den Yeni Rekor 9000 $

KNC madeni paralar Eylül 2017’de 1.85 $ fiyatla piyasaya sürüldü. Şu anda, bu madalyonun yaklaşık% 61’i piyasada sadece% 39’luk bir artışla dolaşıma giriyor.

Hedef Yıl Sonuna Kadar:4$-5$

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account