atarcicoinnedir

Atari şirketinin yüksek düzey yöneticilerinden birinin yaptığı röportaj da şirketin “Atari Coin”i çıkaracaklarını açıkladı.

Son zamanlarda, Atari’nin iki büyük stratejiye odaklandığını düşünüyor: Var olmayan veya eskimiş,artık sadece nostalji olarak oynanan ürünlerini yaygınlaştırmak ve tanıtmak.

Yatırımcıları heyecanlandırmak ve en azından kararlı olma görünümünü vermek için kripto paralardaki geniş ilgi alanlarını kullanmak istiyor şirket.En son olarak, Kodak şirketinden böyle bir hamle gelmişti.

Bu ayın başlarında, Atari Game Partners’un CEO’su Fred Chesnais, Polygon’a, şirketin yeni liderliğinin son birkaç yıl içinde iflas kenarından kurtardığına dair övgüde bulundu. “30 milyon euro zararımız oldu. “dedi. “Bugün Artık borç yok. Kârlıyız. “Bu, Atari’nin geçen yıldan beri çaresiz bir konumda olmadığını, ancak yine de şirket destekli ilk kripto paralarını (Atari Coin) çıkarmaya kararlı olduklarını ifade etti.

Atari’ye neyi planladıklarına dair daha detaylı bilgi edinmesini istedik ve bir cevap aldığımızda bu yazıyı güncelleyeceğiz. Şimdilik elimizdeki tek şey, Atari SA holding şirketinden yapılan basın açıklaması. Chesnais, açıklamada şu sözleri aktardı:

Blockchain teknolojisi,gündemimizde çok önemli bir yer tutarak ve mevcut ekonomik ekosistemi, özellikle video oyun endüstrisi ve çevrimiçi işlem alanlarında devrim yaratmaksızın dönüştürmek için hazırlanıyor.Teknolojik üstünlüklerimiz ve Atari markasının küresel itibarı göz önüne alındığında, bu sektörde kendimizi cazip bir konuma getirme şansına sahibiz. Amacımız digital varlıkları ve Atari markasını optimize etmek ifadelerin yer verdi.

Hemen Bitcoin ve Altcoin Almak İçin:Tıklayın

 

İlginizi Çekebilir :  Huawei Blockchain Projesini Açıkladı !
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account