america-bitcoin

Bir anket şirketi Finder.com, yetişkinler arasında kripto paranın eğilimlerini incelemek için 2.001 Amerikalı hakkında bir anket gerçekleştirdi. Sonuçlar, bu kişilerin sadece% 7.95’inin bitcoin(btc) veya alt coin aldığını,% 7.76’sının da gelecekte satın almayı planladığını gösteriyor.

Amerika’da Kripto Para Kullanım Yüzdesi

Amerikalıların% 92.05’inin kripto parası yok – bunlar sekiz gruba ayrılıyor: % 40.01’i bu alana yatırım yapma ihtiyacı hissetmiyor,% 35.02’si çok riskli ve oynak buluyor,% 27.04’ü hala kavramın anlaşılmasında sorun yaşıyor ve% 17.97’si bitcoin(btc) ve kripto paraların doların arkasında kalacağına inanıyorlar. Grupların geri kalanı, daha sonra satın almak isteyen% 7.76 ile birlikte, “% 16.12’si bir balon olduğunu düşündüklerini bekliyor. % 11,40’lık bir oran da kullanımı zor buluyor ve% 5,75’i çok fazla ücret olduğunu düşünüyor. ”

Amerika’da Favori Kripto Para:Bitcoin(Btc)

Amerikalıların% 5.15’i bitcoin satın alırken,% 1.8’i de Ethereum kullanıyor. Bitcoin Cash, Ripple ve diğer kripto para birimleri % 0,9,% 0,85 ve% 0,75 ile takip edilir. Cardano ve Stellar Lumens,% 0.45 ve% 0.4 Amerikan sahipleri ile en az bilinen paralar.

Erkeklerin,% 11.86 nin kripto paralara ilgisi var ve sadece% 4.27’sinin de kriptopara sahibi olduğu belirtilmektedir. Her iki cinsiyet de btc ve diğer kripto paraları anlamakta ve kullanmayı zor bulmaktadır, ancak erkeklerin bunun bir aldatmaca olduğuna inanmaları daha olası. Erkeklerin% 23.27’si,% 9.93 kadına kıyasla, bunun bir balon olduğuna inanmaktadır. Coin Dance tarafından yapılan bir başka araştırmada, kadınların sadece% 5.27’sinin bitcoin(btc) ile ilgili topluluklarda yer aldıkları bulunmuştur.

 

 

İlginizi Çekebilir :  Twitter Ceo'su: “Dünyadaki Tek Para Birimi Bitcoin Olacak”
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account