stellar

Stellar (XLM) düşük fiyata rağmen çok fazla potansiyele sahip kripto paralardan biridir. Yüksek derece deki kripto paraların çoğu, fiyatlarının ocak ayında düştüğü sırada, değerlerinin çoğunu kaybettiler. XLM de elbette, büyük bir düşüş yaşadı. Ancak, diğerleri kadar büyük değil ve hala en iyi 10 kripto para birimi arasında kalmayı başarıyor, yazıyı yazdığımız şu anda CoinMarketCap de 8. sırada yer alıyor.

Kripto paranın destekçileri ve meraklıları, genel olarak  piyasaya ilk kez girdiğinde bu digital paraya yüksek umutlara sahip oldular. Kripto piyasasının düşüş göstermesinden bu yana, yarım yıl olmuş olmasına rağmen, bu umutlar hala güçlü kalıyor.

Ripple Ve Stellar

XLM, birçok kişinin yüksek umutlara sahip olduğu bir kripto paradır. Aslında, insanların görmek istedikleri şeylerden biri, XLM ve XRP’nin (Ripple) birlikte yarışıyor olmasıdır. Ripple daha banka odaklı olduğundan, bu şekilde kaldığı ve finansal kurumlar ile istediği kadar çok sayıda sınır ötesi ödeme gönderme anlaşması imzaladığı yönünde öneriler vardı. Bununla birlikte, aynı öneriler Stellar’ın bireylerin küçük işlemlerin bir parçası olarak birbirlerine göndereceği bir kripto para olarak kullanılmasını istemektedir..

Stellar genellikle Ripple ile karşılaştırılır ve iki kripto paranın aralarında oldukça güçlü bağlar vardır. Sonuçta, XLM başlangıçta bir Ripple geliştiricisi olan Jed McCaleb tarafından yaratıldı. Ayrıca Java, C ++ ve Python gibi blok zincirleri için daha karmaşık ve karmaşık dillerin bazılarını kullanmaktadırlar. Bu dillerin bir araya gelmesi Stellar’ın herhangi bir önemli sorun olmadan çalışmasına izin veriyor ve pek çoğu bir kez daha fiyat düşüşlerinden kurtulma potansiyelini görüyor.

Ripple’ın Stellar Üzerinde Bir Etkisi Var Mı ?

Tabii ki, istatistik söz konusu olduğunda, Stellar ve Ripple basitçe geleneksel bir şekilde karşılaştırılamaz. Ancak, birçok kişi, Ripple’i etkileyen fiyat değişikliklerinin genellikle XLM’e ne olacağını hemen belirttiğini düşünüyor.

İlginizi Çekebilir :  Bitcoin Ve Altcoinlerin Fiyat Analizi: 16 Ekim 2017

Stellar’ın toplam arzı 104 milyarı aşmaktadır, ancak bu miktarın sadece% 17’si şu anda dolaşımdadır. Diğer yandan, Ripple’ın toplam arzın yaklaşık% 39’u kullanılmayı beklemektedir.

Bu Stellar İçin Ne Anlama Geliyor ?

Peki, tüm bunlar bizi nereye götürüyor ? Eğer Ripple 3,50 dolarlık rekor fiyatına dönecek olsaydı, Stellar’ın buna göre davranması bekleniyordu. Bu da analistlere göre XLM’in değerini  % 350’ye kadar artıracaktır ; yani bu XLM’nin fiyatını yaklaşık  1,70 dolar a  ulaşacağına anlam getirmektedir.

Diğer bir spekülasyon, daha geniş bir pazardan gelebilecek ek bir hacim beklentisidir. Bu, XLM’nin aslında bunun ötesine geçme potansiyeline sahip olduğu anlamına gelir ve muhtemelen çok fazla sorun olmadan 2 $ ‘a ulaşabilir. Tabii ki, tüm bunlar ancak piyasa gerçekten kripto paralar için bir kez daha destek bulmaya yetecek kadar boğa yükselirse gerçekleşebilir.

Şimdilik, herkesin yapabileceği şey beklemek ve ne olacağını görmek, ancak kripto paraların fiyatları son birkaç günde önemli ölçüde arttı, bu da bu tahminlerin gerçekçi olduğu anlamına gelebilir.

Önerilen Yazımız:Stealler’a Yatırım Yapmak İçin 5 Neden

Not: Kripto para yatırımları şuan yüksek risk taşıyan yatırımlardır. Yazılarımız bir yatırım tavsiyesi niteliğinde değil incelemedir..Ayrıca fiyatlar saatlik olarak değişiklik gösterebilir Teşekkürler…

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account