bitcoin-german

Alman Radoslav Albrecht isimli kişi, müşterilerin Bitcoin kullanarak dünyanın herhangi bir yerindeki kredilerini transfer etmelerini sağlayan bir online banka kurdu.

Bitbond, hızlı uluslararası transfer sistemini dünya çapında hızla ve düşük maliyetle para transferi yapmak için Bitcoin kullanmaktadır.

Albrecht, Berlin’deki Prenzlauer Berg’teki ofisinde Reuters TV’ye verdiği demeçte, “Geleneksel para transferleri, döviz kuru ücretleri nedeniyle nispeten maliyetlidir ve birkaç güne kadar sürebilir.” Bitbond ile ödemeler, müşterilerin bulunduğu yerden bağımsız olarak çalışır. İnternet üzerinden çok hızlı ve düşük ücretlere para transferi yapılabilir.” 

Bitcoin, daha önceden krediler için teminat olarak kullanılmış, ancak asla uluslararası para aktarma yolu olarak şuana kadar kullanılmamıştı.

2013 yılında şirketi piyasaya sürdüğü için Albrecht’in müşterileri arasında popülerliği giderek artmaktadır. Ofiste 12 ülkeden 24 kişiyi istihdam edilmektedir.

Albrecht, çoğu müşterilerinin küçük işletme sahipleri veya serbest çalışanlar olduğunu söylüyor. Krediler nispet  küçük meblağlarda ve 50.000 doları aşmamaktadır. 2016 yılında, Bitbond resmi olarak bir banka olarak lisanslı ve o zamandan beri birçok yatırımcı kazanmıştır.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz seviniriz.

 

İlginizi Çekebilir :  MHP'den Bitcoin Hamlesi
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account