Önemli Özellikler

1-Bitcoin fiyatı, 1 saatlik grafikte simetrik bir üçgen desen yaratarak, daha düşük yüksek ve daha alçak düşüşler oluşturdu.
2-Teknik göstergeler aşağı yönlü bir kırılmanın daha olası olabileceğini gösteriyor.
3-Grafik üçgeni 8400 dolardan 10.000 dolara çıkıyor, sonuçta ortaya çıkan hareket aynı yükseklikte olabilir.
Yatırımcıların bir sonraki büyük katalizörü beklerken, Bitcoin fiyatı kısa vadeli simetrik bir üçgende konsolide ediliyor.

bitcoin-analiz

Teknik Göstergeler Sinyalleri

100 SMA(Basit Hareketli Ortalamalar), 1 saatlik zaman diliminde 200-SMA(Basit Hareketli Ortalamalar)’nın altındadır, bu da en az direnç yolunun aşağı yönde olduğunu gösterir. Diğer bir deyişle, desteğin beklemekten daha büyük bir olasılıkla ortaya çıkması olasıdır.

Bu aynı zamanda, direncin kazanımları kontrol altında tutma olasılığının daha yüksek olduğu anlamına da gelebilir. 200 SMA, üçgenin tepesi ile tavana olan dayanıklılığı arttırır.

Bununla birlikte, hareketli ortalamalar arasındaki farkın, satış momentumundaki yavaşlamanın sinyalini vermek için daraldığını da belirtmek gerekir.Satıcıların hala üst seviyeye sahip olduğunu göstermek için aşağı doğru dönerken, RSI güneye doğru hareket etmeye hazır görünüyor..

bitcoin-analizi

Pazar Faktörleri

Bitcoin fiyat kazanımları, son birkaç gün içinde düzenleyici kaygılar ve birkaç güvenlik aksaklığı nedeniyle sınırlıdır. Jeopolitik risk toparlandı ve Beyaz Saray’daki son gelişmeler karşısında dolar talebi azaldı, ama şaşırtıcı bir şekilde bitcoin avantaj sağlayamadı.

Daha yakın zamanlarda, IMF başkanı Lagarde bitcoin üzerinde bir baskı yapmayı gerektirdi ve “ateşle ateşle savaşmak” için dijital para birimi arkasındaki teknolojiyi kullanmaları gerektiğini belirtti. Ayrıca, kripto para birimlerinin “kara para aklama ve terörizmin finansmanı için potansiyel olarak büyük yeni bir araç” olduğunu söyledi.

Bu sözler bitcoin yatırımcılar için gerçekten yeni ya da şaşırtıcı değil, ancak genel halk için duygular üzerinde duruyor. Risk alma, yatırımcıların daha yüksek getirili varlıklar için iştahla ilgili bir ticaret sınırının korkusu olarak günümüzde de bazı isabetler aldı.

İlginizi Çekebilir :  Coinbase 2017 yılında 1 Milyar Dolar Kazandı
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bize Ulaşın!

Bize e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

©2018 BTC Analiz Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account