10 Sürpriz Bitcoin Ünlüsü

Bitcoin, zengin ve ünlülerin şık ve seksi oyuncakları olmamasına rağmen, artık sadece teknik açıdan savvy bilgisayar oyunları için bir araç değildir. Bitcoin’in ana itirazı, emekli büyükannelerden dünyanın en büyük rapçilerine kadar farklı demografik alanlara yayılmış.

Ünlüler, belli ICO’ların yanı sıra bir dizi farklı madeni paranın karşısına çıkıyorlardı; ancak birçok ünlü, muazzam zenginliklerini dijital para birimlerine yatırmayı seçti.

İlk 10
Gerçek Hollywood tarzında, daha şaşırtıcı ünlüler Bitcoiners’in(Bitcoin Sahipleri) 10’undan geçtik.

1. Ashton Kutcher
Belki de bu komedi yıldızı ve tanınmış ’70’lerin gösteri’ aktörü, Kutcher’in Hollywood’da olgunlaşması kadar şaşırtıcı değil, aynı zamanda oldukça iş anlayışlı biri haline geldi. Aktör Shark Tank’da birkaç kez göründü. BitPay yatırımcı A-Grade Investments’ın kurucu ortağıdır. Dahası, kongre ve yaşama ademi merkeziyetçi yaklaşımla kırılan poster çocuk.

2. Floyd Mayweather
Artık biraz yorgun görünebilir, ancak Floyd Mayweather, bir ICO’yu tanıtmak için kullanılacak ilk büyük ünlüydü. Conor McGregor’la kavga etmesinde şöhretinin zirvesinde olduğu zaman kullanıldı. Önümüzdeki aylarda Mayweather’ın kaç ICO kaçıracağını görmek ilginç. Şimdiye dek, insanların bildiği en az iki projeyle ilişki kurdu, ancak bunun da bunun sonu gibi görünmüyor.

3. Drew Carey
Amerika’nın komediyenlerinden bir diğeri.

4. The Game
Rapper, The Game, bir kriptokrasiyi onaylayan bir başka kişi, ancak muhtemelen bundan daha fazla ilgilidir. Oyun, marihuana ekosistemini hedefleyen bir ICO olan ParagonCoin tarafından bir danışman olarak getirildi ve Oyun için esrar pazarına bir başka girişti. Hip-hop yıldızı, oyuncusu tarafından kendi yosunu olan Ağaçlar’ı pazarlayan bir dispanserde resmi bir ortak oldu.

5. Harry Redknapp
Birçoğu 70 yaşındaki eski West Ham United, Portsmouth, Tottenham Hotspur ve Birmingham City yöneticisi, ICO Electroneum’u “uygun heyecanlandırdı” ından tweet gösterdi.

Redknapp’in bir keresinde vergi kaçakçılığına ilişkin olarak bir e-postanın ne olduğunu bilmediğini ve teknolojik açıdan beceriksiz olduğunu belirttiği gibi kripto pazarına girmesi şaşırtıcıydı. Ancak Electroneum, eski müdürü tweet’inden ödenmediğini söyleyerek yanıt verdi.

6. Donald Glover
Childish Gambino adı altındaki Topluluk şöhreti ve rapçisi aktörü, dijital para birimlerinin tanıtımının bir ICO’ya bağlı olmadığı için güvenilir olabilecek bir ünlü ciroya sahip. Röportajlarından birinde, Bitcoin’in zamanında büyük bir başarıya nasıl dönüşebileceğini belirtti.

7. Mel B
Sıklıkla duyulmakta olan bir şikayet, kriptokraside yeterince kadın bulunmamasıdır. Mel B, müziği için Bitcoin ödemelerini kabul eden az sayıda müzik sanatçısından biridir. Gelecekteki albümleri için de dijital para birimini kabul edip etmeyeceği belli değil, ancak bu ortaklığın gelecek için de süreceği şansı çok gerçek.

8. Luis Suarez
İspanya’da oynayan Uruguaylı futbolcu, aynı tahmin pazar ICO’sunu tanıtan Floyd Mayweather gibi benzer bir şekilde kullanılmış görünüyordu. Bununla birlikte, Suarez, haberi İspanya’daki futbol oynadığı ülkeye yaymak için İspanyol etkisini kullandı.

9. Gwyneth Paltrow
Kriptokrasi dünyasındaki daha güçlü kadınlar şu an sadece iyi bir şey olarak görülebilir. Paltrow, dünyaca ünlü oyuncu ve kriptocurrency danışmanıdır. Daha belirgin olarak, Abra, aktris’i Apple TV’deki Uygulamalar Gezegeni’nin yakın bir döneminde başlangıç ​​danışmanı olarak seçti.

10. Snoop Dogg
Snoop Dogg’un bir süredir kriptokrasi hayranı olduğu açık bir sır niteliğindedir. Bitcoin ödemelerini yeni bir albüm için kabul etmeye yönelik ilk planı bir saçmaydı, Snoop Dogg olasılık konusunda asla kapıyı asla kapatmadı.

Destek verdiğimiz teknoloji sitesi:www.kodmek.com’a da bakabilirsiniz.Gayet güzel ve yararlı içerikler bulunmakta.Reklamlara tıklayarak site kurucu olan öğrenci kardeşimize destek olabilirsiniz..

loading...

10 Sürpriz Bitcoin Ünlüsü” için 2 yorum

 • 6 Kasım 2017 tarihinde, saat 16:01
  Permalink

  Merhaba, paylaşılan yazılar sanki yabancı bir yazıdan google translate ile çevirilmiş gibi duruyor bazen. Nacizane, siteye editör gerekli gibi duruyor.

  Yanıtla
  • 9 Kasım 2017 tarihinde, saat 09:24
   Permalink

   Merhaba tavsiyeniz üzerine editör alımlarını başlattık sitemize.İyi günler..

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir